szkolenia biznesowe

Wierzymy, że w relacji z firmą szkoleniową najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, dotyczące przebiegu szkolenia, jakości wiedzy i prostoty przekazu oraz osiągnięcia zamierzonych efektów. Niezależnie od tego czy prowadzimy szkolenia dla menedżerów, czy przedstawicieli handlowych, liczą się dla nas rezultaty. Przez ostatnie 10 lat rozwinęliśmy ponad 10 000 pracowników polskich i zagranicznych firm oraz organizacji na wszystkich szczeblach pracowniczych. Znamy się na przekazywaniu wiedzy i biznesie, dlatego klienci chwalą między innymi nasze szkolenia z komunikacji. Organizujemy wyjazdy integracyjne, które są dobrą okazją do szybkiego opanowania dodatkowych umiejętności. Wiemy, co się sprawdzi w przypadku szkolenia dla managerów, a co wówczas, gdy organizujemy szkolenia sprzedażowe. Nasza długa praktyka w branży sprawia, że stosujemy najlepsze, skuteczne metody edukacyjne.

Prowadzimy interaktywne szkolenia z następujących obszarów:

Szkolenia
kierownicze

Prowadzimy zarówno cykle jak i pojedyncze szkolenia z obszarów: zarządzanie ludźmi, pozafinansowego motywowania pracowników, przywództwa czy też pierwszej roli kierowniczej. Podczas szkoleń na formę wykładową poświęcamy maksymalnie 10% całego dostępnego czasu. Przede wszystkim koncentrujemy się na ćwiczeniach i symulacjach biznesowych i pracy w mniejszych grupach aby maksymalnie efektywnie wykorzystać dostępny czas uczestników.

Szkolenia
sprzedażowe

Prowadzimy zarówno cykle jak i pojedyncze szkolenia z obszarów: aktywnej sprzedaży, profesjonalnej obsługi Klienta, badania potrzeb, negocjacji czy też radzenia sobie z tzw. „trudnymi Klientami”. Podczas szkoleń angażujemy uczestników do udziału w scenkach nagrywanych kamerą, aby na własne oczy zobaczyli jakie błędy popełniają oraz co i jak mogą poprawić w kontaktach z Klientami.

Szkolenia z umiejętności miękkich

Prowadzimy zarówno cykle jak i pojedyncze szkolenia z obszarów: prowadzenia profesjonalnych i nietuzinkowych prezentacji, zarządzania czasem, rozwiązywania konfliktów lub efektywnej komunikacji. Łączymy tradycyjne fundamenty wiedzy z dostępnymi nowoczesnymi narzędziami IT, które wspierają codzienną pracę zawodową uczestników.

Spotkania konsolidacyjne

Wyjazdowe spotkania w gronie zespołu lub kadry managerskiej firmy, podczas których w przyjaznej atmosferze, w oparciu o aktywne formy pracy jak gry strategiczne, burze mózgów czy pracę warsztatową w mniejszych zespołach roboczych wypracowujemy z uczestnikami gotowe do wdrożenia rozwiązania w obszarze komunikacji wewnątrz zespołu, strategii działania, wartości firmy etc. jednocześnie budując motywację i integrację zespołu.

Przykładowe projekty zrealizowane w tym obszarze: