Zespół Inquest

Przygotowanie szkolenia e-learningowego to złożony proces, wymagający zróżnicowanych kompetencji. Instructional Design, User Experience, projektowanie graficzne, obsługa narzędzi authoringowych, copywriting, kodowanie, wreszcie zarządzanie projektem. Doświadczenia i kompetencje w Inquestowym zespole uzupełniają się, zabezpieczając każdy z tych obszarów.
18
W tylu językach wyprodukowaliśmy szkolenia
Tworzymy projekty w formule blended learning – układamy ścieżki rozwojowe, produkujemy szkolenia i gry e-learningowe, prowadzimy warsztaty stacjonarne, opracowujemy materiały merytoryczne, a nawet… projektujemy escape room’y. Współpracujemy przy tym ze sprawdzonymi od lat partnerami i podwykonawcami – trenerami, konsultantami biznesowymi, scenarzystami, ekipami filmowymi, tłumaczami czy lektorami. Dzięki temu odpowiedź „każde”, na pytanie „jakie szkolenia produkujecie?” jest prawdą.
10
od tylu lat
projektujemy
e-szkolenia
500 tysięcy
tyle osób wzięło udział w jednym z naszych szkoleń
e-learningowych

Po co Ci my?

Wygląd projektu, np. szkolenia e-learningowego, jest uzależniony od Twojej konkretnej sytuacji. Od potrzeb, na które mamy odpowiedzieć. Od problemu, który chcesz rozwiązać. Od kontekstu, w którym wykorzystasz szkolenie. Od środowiska, w którym uczestnicy będą brali w nim udział.
Bierzemy pod uwagę wszystkie te czynniki i wybieramy formę, która wzmocni transfer wiedzy do uczestnika. Interakcje, dedykowane grafiki, animacje wizualizujące problem, grywalizacja, symulacje decyzyjne. W tym właśnie nasza rola – dobieramy odpowiednie rozwiązania dla Ciebie i dostarczamy je.
Chcesz wiedzieć, jak to robimy?

Inquest Sp. z o.o.
Kościuszki 42/3
50-002 Wrocław

inquest@inquest.pl
tel. + 48 535 582 800

NIP: 897 178 40 72
KRS: 0000668040

Natalia Daszek
menedżer projektów
+48 535 582 800
n.daszek@inquest.pl

Tomasz Alfut
menedżer projektów
+48 600 332 629
t.alfut@inquest.pl