o nas

Przez wiele lat, jako trenerzy, specjaliści, managerowie i konsultanci, zrealizowaliśmy całą gamę działań doradczych, szkoleń, badań, audytów. Dziś łączymy wszystkie te doświadczenia. Przekraczamy dawne klasyfikacje usług, łącząc działania edukacyjne, marketingowe i doradcze w kompletne rozwiązania dla biznesu.

Wierzymy, że w relacjach biznesowych, tak jak prywatnych najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i prostota rozwiązań. Dlatego naszych klientów i partnerów biznesowych otaczamy pełną opieką, tworząc usługi adekwatne do potrzeb gramy przewidywalnie i lekko a sprawy stawiamy zawsze uczciwie.

Nadzorowaliśmy programy szkoleń dla tysięcy osób.
Wyprodukowaliśmy setki filmów video oraz animacji.
Prowadziliśmy wyprawy coachingowe w górach Maroka.
Wdrażaliśmy kompleksowe systemy HRM w dużych spółkach akcyjnych.
Szkoliliśmy prezesów zarządów i pracowników operacyjnych w Polsce i za granicą.
Tworzyliśmy strategie i rozwiązania systemowe z obszarów HR, biznesu, marketingu oraz edukacji.
Audytowaliśmy komunikację w firmach produkcyjnych i handlowych, mających dziesiątki oddziałów.
Prowadziliśmy projekty PR i marketingowe na skalę ogólnopolską dla najważniejszych marek.
Organizowaliśmy prestiżowe eventy dla firm oraz administracji publicznej.

Perfekcyjnie planujemy podejmowane działania, mądrze gospodarujemy powierzonymi nam zasobami, koncentrujemy się na esencji i prostych pomysłach oraz nigdy nie zwalniamy siebie z uważności na nowe trendy i potencjalnie lepsze rozwiązania.

  • "Na każdym etapie współpracy z firmą inQuest - oferty, diagnozy potrzeb szkoleniowych, spotkań przedkursowych, ostatecznego doprecyzowania programu, wsparcia w wyborze miejsca, prowadzenia szkolenia i spotkań po szkoleniu - mieliśmy przyjemność współpracy z ludźmi otwartymi, wspierającymi, pełnymi ososbistego zaangażowania i pasji w działaniu, i - co najważniejsze - profesjonalistami."

    Tomasz Nietubyć Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich w Nasza Klasa
  • "Szkolenia prowadzone dla sieci sprzedaży wydatnie przyczyniły się do wzrostu efektywności Doradców, a co za tym idzie - do poprawy wyników sprzedażowych firmy. Współpracę z firmą inQuest cechuje olbrzymi profesjonalizm i pełne zaangażowanie w rozwój szkolonych struktur sprzedaży. Indywidualne podejście do Nas jako odbiorcy szkoleń oraz rozmach, pomysł i konsekwencja w realizacji projektów - zdecydowała o podjęciu długofalowej współpracy."

    Robert Śniegocki Wiceprezes Zarządu w Mennica Wrocławska
  • "Praca z firmą inQuest to nie tylko przyjemność, to przygoda, która rozpoczyna się podczas szukania najlepszych rozwiązań, a kończy się projektem, który przerasta oczekiwania."

    Magdalena Dłuska HR Manager w Sonoco Poland Packaging Services

chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i porozmawiamy o celach, które Państwo chcecie osiągnąć