Platformy e-learningowe

Wierzymy, że e-learning jest narzędziem, które umożliwia przede wszystkim rozwój jego użytkowników. Szkolenia e-learningowe nie stanowią zaś dla nas celu samego w sobie. Realizujemy więc dla naszych Klientów wdrożenia platform e-learningowych, opartych na silniku moodle, z którego korzysta ponad 70 milionów użytkowników na całym świecie. Stworzona platforma e-learningowa wdrażana jest szybko i skutecznie.

Tworzymy szkolenia e-learningowe, kierując się na pierwszym miejscu komfortem pracy osób, które będą z nich korzystały. Stale unowocześniamy nasze rozwiązania, aby ułatwić użytkownikom proces pozyskiwania wiedzy.

Platforma e-learning to wygoda i oszczędność czasu dla Ciebie i Twoich pracowników. Odpowiednio dobrane i przygotowane szkolenia e-learningowe skutecznie pogłębią wiedzę i umożliwią nabycie nowych kwalifikacji, i to w niezwykle przystępnej formie.
E-learning to narzędzie dla Ciebie — skuteczne szkolenia, oszczędzające Twój czas i pieniądze!

Współpracujemy z Klientami w obszarach:

Wdrożenia platform

Doradzamy Klientom w wyborze funkcjonalności, opracowujemy interfejs graficzny oraz konfigurujemy odpowiednie procesy. Szybko i efektywnie wdrażamy platformy e-learningowe, które nie tylko obsługują procesy szkoleniowe ale również komunikacyjne czy też procesowe w firmach naszych Klientów.

Administracja platformami

Administrujemy platformami e-learningowymi przejmując odpowiedzialność za ich prawidłowe funkcjonowanie, hosting, oraz komunikację z ich użytkownikami. Świadczymy usługi pomocy i dbamy o bezpieczeństwo danych.

Przykładowe projekty zrealizowane w tym obszarze: