produkcja filmów

Wierzymy, że niezależnie od rodzaju produkowanych filmów: reklamowych, reportażowych, szkoleniowych czy też fabularnych, mają one albo od razu skłonić widzów do konkretnego działania albo po zakończonym filmie ma nastąpić kilka sekund ciszy wśród odbiorców by po chwili mogli powiedzieć WOW. Właśnie tak przygotowujemy produkcje dla naszych Klientów. W zależności od postawionych celów są dynamiczne, refleksyjne lub maksymalnie merytoryczne. Zawsze jednak z przyjemnością chce się je obejrzeć jeszcze raz.

Tworzymy scenariusze i produkujemy filmy:

Filmy szkoleniowe

W oparciu o autorską metodologię inAkademii tworzymy nowoczesne, treściwe i skuteczne filmy szkoleniowe. Korzystamy z rozwiązań, które najlepiej odbierają pracownicy, tworząc je w profesjonalny, atrakcyjny i angażujący sposób. Tworzymy filmy w wielu językach, również angielskim, niemieckim czy rosyjskim.

Filmy reklamowe

Czasy skuteczności prostych przekazów reklamowych dawno odeszły w niepamięć. Produkujemy filmy reklamowe w kreatywny i nietuzinkowy sposób, tak aby przykuły uwagę potencjalnych Klientów.

Filmy fabularne

Scenariusz, plany zdjęciowe, aktorzy i odpowiedni montaż. Do każdego etapu tworzenia nowego filmu przykładamy 100% uwagi i zaangażowania.

Przykładowe projekty zrealizowane w tym obszarze: