szkolenia e-learningowe

Wierzymy, że e-learning nie jest szkoleniem na sali przeniesionym na ekran komputera a jest kolejną metodą rozwoju wiedzy, rządzącą się swoimi prawami. Sprawiamy, że m.in. procedury dla nowo przyjętych osób, systemy oceny pracowników, nowe produkty dla handlowców czy funkcjonujące w firmie narzędzia stają się oczywiste dla pracowników dzięki ciekawym i dzięki temu skutecznym e-learningom.

Oferujemy nasze usługi w następujących obszarach:

Szkolenia w formacie SCORM

Dzięki doświadczeniu w projektowaniu procesów szkoleniowych oraz wykorzystywaniu najnowszego oprogramowania do tworzenia szkoleń w formacie SCORM, nasi klienci mówią, że „Tworzymy e-learningi na miarę XXI wieku”. Robimy to bo zawsze tworzymy szkolenia, w których sami chcielibyśmy uczestniczyć.

Projektowanie procesów gamifikacyjnych

Jeśli proces nauczania może być przyjemnością, podszytą nutą ekscytacji to dlaczego z tego nie skorzystać. Gamifikacja procesów rozwojowych pozwala uatrakcyjnić ich przebieg dla pracowników, a tym samym zwiększyć ich zaangażowanie oraz finalnie efektywność podjętych działań. Zapraszamy do gry …

Filmy i animacje szkoleniowe

Omawiamy praktycznie i konkretnie obowiązujące w firmie narzędzia managerskie w formie krótkich i dynamicznych filmów instruktażowych – opracowujemy skuteczne scenariusze, przygotowujemy do wystąpienia wybranych pracowników lub zapraszamy zewnętrznych trenerów, nagrywamy i produkujemy filmy.

W oparciu o videoszkolenia powstała inAkademia.

Szkolenia typu screencast

Projektujemy i produkujemy profesjonalne szkolenia pokazujące sposoby posługiwania się wykorzystywanym w firmie oprogramowaniem. Dzięki nagranemu obrazowi ekranu komputera oraz komentarzowi trenera wyjaśniającemu wszystkie zawiłości obsługi danego programu, żadne funkcjonalności nie będą już pomijane bądź błędnie wykorzystywane

Przykładowe projekty zrealizowane w tym obszarze: