Rekrutujemy.
Współpracujemy.

Na stałe, na chwilę, projektowo, punktowo - możliwości jest wiele, tak jak i naszych koncepcji na nowe szkolenia. Jeśli nagrywasz, animujesz, projektujesz, piszesz, tworzysz, śpiewasz, tańczysz, opowiadasz – zgłoś się i pogadajmy.

e-learning developer

Articulate Storyline, Articulate Rise, Adobe Illustrator, Adobe After Effects, Adobe Premiere, Microsoft Power Point, Chat GPT, Asana – to wszystko ważne, ALE ważniejsze…

Myślisz, działasz, pytasz, kombinujesz – potrafisz ”sobie poradzić”? My rozpisujemy pomysł, Ty go wyprodukujesz, a on powali kompozycją, ucieszy oko estetyką, zachwyci płynnością ruchów, wciągnie interakcjami?
Prześlij portfolio, szukamy Ciebie!

scenarzysta szkoleń
content manager

Rozumiesz, jak bardzo szkolenia e-learningowe różnią się od książek i szkoleń stacjonarnych? Potrafisz przeprowadzić uczestnika przez proces pozyskiwania nowej wiedzy, ciekawiąc go formą treści?

Potrafisz zapoznać się z materiałami na dowolny temat lub specjalizujesz się w konkretnym obszarze wiedzy i przenosisz to na wciągające scenariusze, realizujące sprecyzowane cele i oczekiwania?
Napisz, szukamy Ciebie!

instructional designer

Potrafisz zadać właściwe pytania, uważnie słuchać, a potem wśród gąszczu słów i materiałów źródłowych odpowiedzieć na pytanie ”Po co?”, a potem zaproponować „Jak?”.

Od lat słuchasz potrzeb biznesowych i umiejętnie składasz perspektywę sponsora, kierownika projektu, zespołu i co najważniejsze – odbiorcy szkoleń, w jedną?
Odezwij się! Znajdziemy wspólny język.

napisz, zadzwoń, odszukaj nas
szukamy Ciebie

Inquest Sp. z o.o.
Kościuszki 42/3
50-002 Wrocław

inquest@inquest.pl
tel. + 48 535 582 800

NIP: 897 178 40 72
KRS: 0000668040

Natalia Daszek
menedżer projektów
+48 535 582 800
n.daszek@inquest.pl

Tomasz Alfut
menedżer projektów
+48 600 332 629
t.alfut@inquest.pl