Realizacje

Efekt końcowy jest najważniejszy. Ale nasze realizacje to coś więcej. To stała obecność, profesjonalne doradztwo na każdym etapie projektu. Niezależnie od tego, czy chodzi o proste szkolenie czy rozbudowany program rozwojowy.
MASTERS – program rozwoju specjalistów w NEUCA

MASTERS – program rozwoju specjalistów w NEUCA

A gdyby tak wykorzystać e-learning do stworzenia programu ciągłego rozwoju kompetencji? W tym projekcie wszystko – od ogólnej koncepcji, poprzez formę graficzną i rozwiązania metodyczne stosowane w pojedynczych szkolenia, aż do zastosowania podejścia blended learning – podporządkowane jest temu celowi.
Proces reklamacji dla Jeronimo Martins Polska

Proces reklamacji dla Jeronimo Martins Polska

Jak przygotować e-learning dla osób, które nie miały nigdy kontaktu z tą formą, by nie tylko był merytoryczny, ale też atrakcyjny? Wykorzystując prostą grafikę, dodając proste interakcje i budując odpowiedni „flow” udało nam się stworzyć szkolenie, które – choć obowiązkowe – dla uczestników było czymś więcej niż klikaniem w kolejne przyciski „DALEJ”.
NEUCA – Mapa Podróży Pracownika

NEUCA – Mapa Podróży Pracownika

Wiedzy do przekazania jest tak dużo, że tradycyjne „e-learningi” musiałyby mieć po kilkaset slajdów? Wykorzystując specyfikę grupy docelowej, przyzwyczajonej do pozyskiwania wiedzy ze specjalistycznych źródeł, stworzyliśmy szkolenie oparte na interaktywnych artykułach.
Pepco – Szkolenia dla kierowników i pracowników sklepów

Pepco – Szkolenia dla kierowników i pracowników sklepów

Czy można zaprojektować szkolenie tak, by w prosty sposób przełożyć je na inne języki, a jednocześnie nie iść na kompromisy w obszarze jakości? Nasze szkolenia dla pracowników i kierowników sklepów Pepco są rozbudowane, w pełni multimedialne (interaktywne filmy i animacje), zaawansowane technicznie, a występują aż w piętnastu wersjach językowych!

Chcesz poznać nasze pełne portfolio?

Inquest Sp. z o.o.
Kościuszki 42/3
50-002 Wrocław

inquest@inquest.pl
tel. + 48 535 582 800

NIP: 897 178 40 72
KRS: 0000668040

Natalia Daszek
menedżer projektów
+48 535 582 800
n.daszek@inquest.pl

Tomasz Alfut
menedżer projektów
+48 600 332 629
t.alfut@inquest.pl